Basto

Dlaczego Ja?

 

Dlaczego Wiesław Kajm, grający od kilkunastu lat? Muzyka to moja pasja i choć może to zabrzmi banalnie, to nie wyobrażam sobie, ze mógłbym robić w życiu co innego. Moja pasja to doświadczenie i setki udanych imprez oraz zadowolonych klientów. To setki godzin przy konsoli i setki pomysłów na oprawę TWOJEJ wyjątkowej imprezy.

 

Wreszcie moja pasja to nie słomiany zapał i „pomysł na życie”. Jest ona zbudowana na solidnym fundamencie wielu lat mozolnej nauki w szkołach muzycznych różnego stopnia (byłem studentem Akademii Muzycznej, mam dyplom operatora dźwięku). Nie bez znaczenia są tysiące godzin spędzone na ćwiczeniach (gram na perkusji, altówce, pianinie i skrzypcach).

 

Ponadto – niestraszna mi impreza obcojęzyczna biegle władam językiem angielskim, a doświadczenie zawodowe i lingwistyczne zdobywałem między innymi w Australii, gdzie przekonałem się, co tak naprawdę oznacza impreza wielokulturowa.

 

Jeśli zainteresowałem Cię już swoją osobą na tyle, by poświęcić mi więcej czasu, zapraszam do kontaktu!

 • Nastrojowe i romantyczne ballady czy czarne perły heavy metalu?
  Impreza w stylu disco, folk lub country…

   

  Szlagiery polskiej i światowej muzyki rozrywkowej, pop i rock, dance i hip-hop?

   

  Tak naprawdę nie istnieją żadne ograniczenia w tworzeniu playlisty dla Twoich gości – i dla Ciebie.

 • wesela
  bale Sylwestrowe
  bale karnawałowe
  imprezy firmowe
  imprezy plenerowe
  rocznice
  urodziny
  studniówki
  dyskoteki
  prywatki

 • Jak gram?

  Dobra muzyka na przyjęciu to połowa sukcesu, ale na ten sukces trzeba zapracować. Zbiór przypadkowych utworów, choćby i najlepszych, tego sukcesu nie zagwarantuje.

   

  Zawsze zapraszam moich Klientów do współtworzenia listy utworów, które chcieliby usłyszeć na swojej imprezie. Rozmawiamy o gustach, o upodobaniach, o gościach, którzy będą zaproszeni… dobieramy repertuar tak, by trafić w oczekiwania i tych najmłodszych, dla których grają obecnie stacje radiowe i dla zaproszonych seniorów rodu, których „”„Jesienne Róże” czy „”„Miłość Ci wszystko wybaczy” – przeniosą być może w sentymentalną podróż do ich własnej młodości….

   

  Mówi się, że „W tańcu wszystkie drogi się zbiegają” – ja zawsze staram się prowadzić imprezy tak, by zbiegły się podczas nich drogi oczekiwań wszystkich, dla których gram.