DJ Wiesław Kajm – Twój DJ na wesele i imprezę

Dlaczego DJ Wiesław Kajm, grający od kilkunastu lat? Muzyka to moja pasja i choć może to zabrzmi banalnie, nie wyobrażam sobie, że mógłbym robić w życiu co innego.

Moja pasja to doświadczenie i setki udanych imprez oraz zadowolonych klientów. To tysiące godzin przy konsoli i milion pomysłów na oprawę Twojego wyjątkowego przyjęcia. Moja pasja to nie słomiany zapał i „pomysł na życie”. To zbudowana na solidnym fundamencie wielu lat mozolnej nauki w szkołach muzycznych różnego stopnia (byłem studentem Akademii Muzycznej, mam dyplom operatora dźwięku) pasja. Nie bez znaczenia są tysiące godzin spędzone na ćwiczeniach. Gram na perkusji, altówce, pianinie i skrzypcach. Ponadto – niestraszna mi impreza obcojęzyczna, gdyż biegle władam językiem angielskim. Doświadczenie zawodowe i lingwistyczne zdobywałem między innymi w Australii, gdzie przekonałem się, co tak naprawdę oznacza impreza wielokulturowa.

Zagram jako DJ na weselu, studniówce, imprezie firmowej czy innej okoliczności. Poderwę tłumy do tańca i poprowadzę całą uroczystość tak, że każdy będzie wspominał ją z sentymentem. Niestraszne są mi weselna czy imprezy na setki osób i jednocześnie świetnie odnajduję się na małych, kameralnych przyjęciach.

Przygotuję najpiękniejszą oprawę muzyczną twojej uroczystości.

Zespół weselny czy DJ?

Oprawa muzyczna to jedna z najważniejszych części wesela. Dlatego wiele par zastanawia się, czy lepiej jest wybrać DJ czy zespół weselny.

Zajmuję się wszystkim – zachęcam ludzi do tańca, organizuję weselne przyśpiewki, prowadzę oczepiny, zabawiam świetną muzyką. Mimo że jestem jedną osobą! A co za tym idzie… moje usługi są znacznie tańsze niż zespołu. Jak każdy potrzebuję chwili odpoczynku, ale dzięki korzystaniu z usług DJ macie pewność, że na sali weselnej stale będzie rozbrzmiewać muzyka. Nawet, jeśli odejdę od konsoli, w tle dalej będzie słyszalny jeden z wielu przygotowanych utworów. Moje doświadczenie i sprzęt pozwalają mi prowadzić imprezy na szeroką skalę o nawet dużej liczbie zaproszonych gości. Puszczam kawałki w najlepszej możliwej wersji i niczym nie odbiegam od zespołu muzycznego. Jestem przekonany, że może nas być nawet ciężko odróżnić!

Jeśli zainteresowałem Cię już swoją osobą na tyle, by poświęcić mi więcej czasu, zapraszam do kontaktu!

Dlaczego Ja?

 

Dlaczego Wiesław Kajm, grający od kilkunastu lat? Muzyka to moja pasja i choć może to zabrzmi banalnie, to nie wyobrażam sobie, ze mógłbym robić w życiu co innego. Moja pasja to doświadczenie i setki udanych imprez oraz zadowolonych klientów. To setki godzin przy konsoli i setki pomysłów na oprawę TWOJEJ wyjątkowej imprezy.

 

Wreszcie moja pasja to nie słomiany zapał i „pomysł na życie”. Jest ona zbudowana na solidnym fundamencie wielu lat mozolnej nauki w szkołach muzycznych różnego stopnia (byłem studentem Akademii Muzycznej, mam dyplom operatora dźwięku). Nie bez znaczenia są tysiące godzin spędzone na ćwiczeniach (gram na perkusji, altówce, pianinie i skrzypcach).

 

Ponadto – niestraszna mi impreza obcojęzyczna biegle władam językiem angielskim, a doświadczenie zawodowe i lingwistyczne zdobywałem między innymi w Australii, gdzie przekonałem się, co tak naprawdę oznacza impreza wielokulturowa.

 

Jeśli zainteresowałem Cię już swoją osobą na tyle, by poświęcić mi więcej czasu, zapraszam do kontaktu!

 • Nastrojowe i romantyczne ballady czy czarne perły heavy metalu?
  Impreza w stylu disco, folk lub country…

   

  Szlagiery polskiej i światowej muzyki rozrywkowej, pop i rock, dance i hip-hop?

   

  Tak naprawdę nie istnieją żadne ograniczenia w tworzeniu playlisty dla Twoich gości – i dla Ciebie.

 • wesela
  bale Sylwestrowe
  bale karnawałowe
  imprezy firmowe
  imprezy plenerowe
  rocznice
  urodziny
  studniówki
  dyskoteki
  prywatki

 • Jak gram?

  Dobra muzyka na przyjęciu to połowa sukcesu, ale na ten sukces trzeba zapracować. Zbiór przypadkowych utworów, choćby i najlepszych, tego sukcesu nie zagwarantuje.

   

  Zawsze zapraszam moich Klientów do współtworzenia listy utworów, które chcieliby usłyszeć na swojej imprezie. Rozmawiamy o gustach, o upodobaniach, o gościach, którzy będą zaproszeni… dobieramy repertuar tak, by trafić w oczekiwania i tych najmłodszych, dla których grają obecnie stacje radiowe i dla zaproszonych seniorów rodu, których „”„Jesienne Róże” czy „”„Miłość Ci wszystko wybaczy” – przeniosą być może w sentymentalną podróż do ich własnej młodości….

   

  Mówi się, że „W tańcu wszystkie drogi się zbiegają” – ja zawsze staram się prowadzić imprezy tak, by zbiegły się podczas nich drogi oczekiwań wszystkich, dla których gram.