Ile kosztuje DJ na wesele?

DJ na weselu jest lepszym wyborem niż zespół. Przede wszystkim dlatego, że orkiestra gra jeden styl muzyczny, a goście reprezentują przynajmniej dwa pokolenia. Poza tym muzycy znają tylko repertuar, który przygotowują. Nie mamy możliwości zamówienia piosenki, którą lubimy. DJ natomiast zagra taki utwór, który sobie zażyczymy, ze światowych list przebojów.

Drugą sprawą są przerwy. Nie lubimy, kiedy zespół przerywa granie po kilku kawałkach. DJ nie odpoczywa tak często, a jeśli nawet udaje się na przerwę, nie „zostawia ciszy”, muzyka leci non stop. Goście nigdy się nie nudzą. Zespół bawi uczestników wesela do oczepin i jeszcze chwilę. Później zwalnia tempo, sądząc, że weselnicy są zmęczeni. Praktycznie o godz. drugiej nad ranem. Zabawa do rana jest tylko przy DJ, przede wszystkim dlatego, że się nie męczy, jest pełen energii i bawi gości.

Ile kosztuje DJ na wesele?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ wszystko zależy od danego wesela i życzenia organizatorów. Z pewnością usługa DJ jest zdecydowanie tańsza, niż kapeli, z tego względu, że pracuje sam. Zespół składa się z kilku osób, więc automatycznie, musi być drożej. Chcąc uzyskać informację na temat kosztów imprezy, wyślijmy zapytanie za pośrednictwem formularz na stronie http://www.djwesele.pl/#kontakt Możemy z DJ współtworzyć listę utworów, które chcielibyśmy usłyszeć na weselu. Dodatkowo możemy skorzystać też z dodatkowych atrakcji – armatek do dymu, do dymu ciężkiego, do baniek, do śniegu czy do piany. Jeśli zgłosimy się do DJ Team, omówimy szczegóły imprezy, która z pewnością będzie niezapomniana.

Jaki powinien być DJ na weselu?

DJ musi stworzyć odpowiedni klimat na sali weselnej. Powinien mieć doświadczenie, w tego typu imprezach. Wiemy, że wesele nie jest zwykłą imprezą. Zaproszona jest przede wszystkim rodzina. Zazwyczaj państwo młodzi mają grono znajomych, więc rolą DJ-a jest zaspokoić gusta, wszystkich weselników. Imprezę rozpoczyna pierwszy taniec młodej pary, później DJ musi wiedzieć, jak poprowadzić wesele, żeby wszyscy goście dobrze się bawili. Chodzi o niezapomnianą oprawę muzyczną, ale też pozostając w stałym kontakcie z gośćmi. DJ musi w odpowiednim momencie reagować na nastroje gości i dopasować do nich tempo imprezy. Specjalista od oprawy muzycznej w odpowiednim momencie wprowadza atrakcje. Dobrze, kiedy na weselu jest wodzirej, bo tworzy się na sali niezapomniany klimat. Rolą DJ jest zorganizować oczepiny, ale wyjątkowe, żeby przypadły do gustu organizatorom. Tak naprawdę DJ musi mieć głowę pełną pomysłów, sprzęt z najlepszym nagłośnieniem i repertuar, od nastrojowych i romantycznych ballad, przez taneczne polskie przeboje, a skończywszy na muzyce rockowej.