Lista piosenek na wesele. Jak stworzyć ją z głową?

Jednym z bardziej problematycznych kwestii na każdym weselu jest odpowiednio dobrane muzyki do gustów gości. Ważne będą nie tylko same piosenki, lecz również ich kolejność. Z jednej strony nie należy układać szybkich piosenek jedna po drugiej, aby zbytnio nie zmęczyć gości, z drugiej nie należy przesadzać z balladami. Aby mieć pewność, że lista piosenek będzie skonstruowana tak, by wszyscy goście dobrze się bawili, zatrudnij DJ-a. Sprawdź, dlaczego warto.

DJ zadba o odpowiednią listę piosenek na wesele

DJ nie tylko zadba o odpowiednią kolejność piosenek na liście, lecz również dopasuje repertuar do gustów muzycznych gości i do aktualnie panującego na sali nastroju. Dzięki znajomości preferencji muzycznych nowożeńców i gości, DJ stworzy listę przebojów, przy której wszyscy będą się dobrze bawić! Co bardzo ważne, lista piosenek na wesele stworzona przez DJa jest elastyczna, dostosowana do bieżących potrzeb weselnych gości. Gdy atmosfera zaczynie przygaszać, DJ włączy żywe, energiczne kawałki, a gdy przydadzą się spokojne, romantyczne tony lub  muzyka, sprzyjająca pogawędkom, zagra najpiękniejsze ballady wszechczasów.

Animacje, organizowane przez DJa

DJ dba nie tylko o muzykę, lecz również o przebieg weselnego przyjęcia: zachęca gości do tańca, organizuje weselne przyśpiewki, prowadzi oczepiny i różnego rodzaju animacje. W trakcie zabawy posługuję się nie tylko konsolą, lecz również na życzenie pary młodej gram na perkusji, altówce, pianinie i skrzypcach. W trakcie wesela dam o to, aby każdy gość dobrze się czuł i doskonale bawił, niezależnie od kultury oraz regionu świata, z którego pochodzi. Imprezy na setki osób i małe kameralne przyjęcia na kilkanaście lub kilkadziesiąt gości prowadzę z takim samym zaangażowaniem.

Poprowadzę Was przez… pierwszy taniec

Kolejną zaletą zatrudnienia DJa na weselu jest jego pomoc przy pierwszym tańcu. Wspólnie przeanalizuje on umiejętności taneczne nowożeńców i wybierz utwór, przy którym będą się świetnie bawić i który dostosowany będzie do ich umiejętności. Co więcej, decydując się na DJa na weselu nie musisz wybierać towarzyskiego tańca klasycznego. Jeśli dobrze czujecie się we  współczesnych kawałkach i wolicie dać ponieść rytmowi Waszej ulubionej piosenki lub romantycznego utworu, przy którym spędziliście piękne, warte zapamiętania chwile, aniżeli tańczyć do określonych kroków i wyznaczonego układu, wybierzcie DJa!