Nie tylko muzyka. Dodatkowe atrakcje od DJ-a

Planujesz wesele i zastanawiasz się, co będzie lepsze: odtwarzanie muzyki z urządzeń elektronicznych, płyt oraz plików mp3, czy zespół, grający na żywo? A może by tak… Zatrudnić DJ-a, który oprócz puszczania muzyki będzie animował zabawę i zachęcał gości do tańca? Sprawdź, dlaczego jest to najlepsze rozwiązanie!

DJ dopasuje muzykę do gustów i życzeń gości

Zdecydowanie się na DJa na weselu pozwoli dopasować repertuar do gustów muzycznych gości, a także do panującego na sali nastroju. Po wcześniejszej rozmowie z nowożeńcami DJ, zasięgnięciu informacji o preferencjach muzycznych ich i gości, DJ stworzy listę przebojów, przy której wszyscy będą się dobrze bawić!

Co więcej, DJ nie tylko stworzy ciekawą, zróżnicowaną play listę, lecz również będzie reagować na bieżąco na potrzeby weselnych gości. Weselna atmosfera zaczyna przygaszać? DJ włączy żywe, energiczne kawałki. A może przydadzą się spokojne, romantyczne tony lub miła dla ucha muzyka, sprzyjająca pogawędkom? Wszystko w rękach DJa!

DJ, czyli muzyka i nie tylko

DJ to także osoba, dbająca o przebieg weselnego przyjęcia i animująca je. Zachęca gości do tańca, organizuje weselne przyśpiewki, prowadzi oczepiny.

Prowadzę wesela zarówno w języku polskim, jak i obcojęzyczne, dbając o to, aby każdy gość dobrze się czuł i doskonale bawił, niezależnie od kultury oraz regionu świata, z którego pochodzi. Doskonale odnajduję się na imprezach na setki osób oraz na małych, kameralnych przyjęciach na kilkanaście lub kilkadziesiąt gości.

Pierwsza pomoc w pierwszym tańcu

Nieodzownym elementem wesela, który często spędza sen z powiek młodej parze jest pierwszy taniec. Decydując się na zatrudnienie DJa możesz liczyć na jego pomoc także w tej kwestii. Wspólnie przeanalizujemy wasze umiejętności taneczne I wybierzemy utwór, przy którym nie tylko będziecie się świetnie bawić, ale który będzie dostosowany do waszych umiejętności.

Jeśli w tańcach towarzyskich od razu gubicie kroki, zdecydujcie się na współczesny kawałek i luźne pląsy! Dajcie się ponieść rytmowi Waszej ulubionej piosenki lub romantycznego utworu, przy którym spędziliście piękne, warte zapamiętania chwile.